Inhoudsadvies

Deze website bevat expliciet sexueel materiaal, zoals afbeeldingen en video-fragmenten van seksuele handelingen.

Toegang tot de site is exclusief voorbehouden aan personen van 18 jaar of ouder.

Verlaat deze site nu wanneer u aanstoot neemt aan zulk materiaal, u nog geen 18 jaar oud bent, of wanneer u zich bevindt in een land waarin het bekijken van bovengenoemd materiaal niet legaal is. Klik op Doorgaan om de site te betreden, klik op Weggaan wanneer u de site niet wilt bezoeken. Door op Doorgaan te klikken, accepteert u de algemene bezoekersvoorwaarden van Dream Logistics BV.

* Om dit bericht niet meer weer te geven dient uw browser cookies te accepteren.

Big Easy DVDR (NC)

Studio: Man's Best
€ 17,50
Op voorraad
SKU 08735D

Een Action Boys Special uit 1997, met als uitgangspunt: "De fotograaf krijgt altijd zijn man".
De groot geschapen Paolo Schwantz neemt zijn model mee naar het platteland voor een naaktshoot. Binnen de kortste keren zijn ze aan het pijpen en uiteindelijk neemt Paolo hem met zijn indrukwekkende lul.

Later, in zijn appartement, interviewt Paolo een ander model en binnen enkele minuten nemen hij en zijn assistent hem onder handen. Vervolgens fotografeert en filmt hij twee nieuwe potentiële modellen. Ze gaan naar buiten en het plezier begint opnieuw. Het is zo GEMAKKELIJK!

Deze dvd wordt geleverd zonder plastic hoes. U ontvangt de schijf en het inlegvel.
SKU
08735D
Land
Duitsland
Regisseur
Timothy Best
Taal
Duits
Verschijningsdatum
12 jan. 2015
Duur
70 Minuten
Studio
Man's Best
Videostandaard
PAL